Vítejte u nás!

...v eShopu zdravých potravin nejen pro "Příbramáky" ;-)

Stačí si vybrat, a  hned druhý den si svůj nákup vyzvednout. Nebo, využít naší služby DOPRAVY ZDARMA, a nechat si jej přivézt rovnou až domů, do práce, nebo kam budete chtít.

Spustili jsme eShop, zaměřený především pro Příbram a okolí. Zakoupené zboží přes náš eShop Vám po Příbrami a jejím blízkém okolí (více v DOPRAVA ZDARMA) doručíme ZDARMA, a to při nákupu již od 199Kč. Nebo Vám jej připravíme k vyzvednutí do druhého dne, a to na výdejním místě našeho skladu (viz. níže) v okrajové části města, průmyslové zóně "Balonka" (cca 200m před VAVEXem) - v tomto případě nestanovujeme minimální výši objednávky! 

Abyste dostali své zboží již druhý den, je třeba odeslat nám objednávku nejlépe vždy do 17:00h. Jakmile překontrolujeme a ověříme dostupnost zboží skladem, obdržíte od nás potvrzovací zprávu, ohledně dostupnosti veškerého Vámi požadovaného zboží, a hned následující den, od zaslání tohoto potvrzení, Vám Váš nákup po Příbrami doručíme, nebo jej budete mít připraven k vyzvednutí na našem výdejním místě našeho skladu na Balonce. V případě vyzvednutí si nákupu na našem výdejním místě nepožadujeme ŽÁDNOU MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKY, navíc poskytovaná služba výdejního místa je zcela ZDARMA. Platíte tedy jen za produkty, které si v našem eShopu vyberete.

Nechce-li se Vám jezdit po Příbrami, stačí zvolit si variantu DOPRAVY ZDARMA. Tu pro Příbram a blízké okolí (více v DOPRAVA ZDARMA) zajišťujeme u objednávek již od 199Kč pro Příbram, od 399Kč pro okolní obce! Nezapomeňte v tomto případě při zadávání objednávky uvést správné telefonní spojení na Vás. Pro zkvalitnění vzájemného obchodu. Dále můžete do POZNÁMKY při zadávání objednávky rovnou uvést, kdy časově a kde budete nejlépe k zastižení.

Nejste-li přímo z Příbrami a uvedených obcí, a přesto byste od nás DOPRAVU ZDARMA rádi využívali... neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vyjdeme vstříc. Dopravu totiž zajišťujeme stejně, jen se pak nejedná o denní rozvozy, ale plánované rozvozové trasy. Pak přistupujeme ke každé objednávce individuálně, dle dohody. 

Platit můžete hotově při předávce, popř. platebním příkazem předem na účet (pro okamžitou expedici nám stačí nechat zaslat potvrzení z banky o provedeném příkazu). 

Nevyzvednete-li si svůj nákup do 3 pracovních dnů, bude Vaše objednávka z naší strany automaticky stornována.

Rozesíláme balíčky Českou Poštou (při nákupu od 1.499Kč s DOPRAVOU ZDARMA). 

V případě bezhotovostní platby předem na účet zasíláme balíčky po připsání peněz na účet, popř. na základě zaslání potvrzení z Vaší banky o provedení příkazu. Zasíláme i na dobírku.

 

VÝDEJNÍ MÍSTO pro osobní odběr:

sklad firmy, Dělostřelecká 295, 261 01  PŘÍBRAM

směr VAVEX (areál fi MPPD, s.r.o.)

Po - Pá    (po telefonické domluvě  7:00 - 16:30h)